Міжнародна наукова конференція

12-14 вересня 2013 року в Ярославі (Польща) і Яворові (Україна) відбулась Міжнародна наукова конференція з нагоди 330 річниці битви під Віднем. У ній взяли участь майже 250 представників з Польщі, України і Австрії. Учасники слухали реферати, відвідували Західну Україну слідами Яна ІІІ Собеського, і також провели спільний інтеграційний вечір і прийняли ухвалу дальшої співпраці.

Конференцію організувало Товариство польської культури Львівщини, відділ в Яворові.

Крім гостей та науковців реферати вислухали учні гуманітарних класів середніх загальноосвітніх шкіл Яворова, а також студенти Вищої технічно-економічної школи ім. Б. Маркевича в Яворославі.

Театральна частина була найбільшим захопленням. Виступ учнів гімназії ім. короля Яна ІІІ Собеського в Любачові «Ян ІІІ Собеський у яворівському замку» нікого не залишив байдужим.