Закінчення шкільного року 2019

«Найпрекрасніший місяць травень»  –  говориться в популярній пісні про Марію. Цей місяць, як і кожного року, був багатий на важливі події. На початку місяця ми святкували дуже важливу подію – день прийняття Конституції, кожного дня ми прославляли Марію  в щоденній Службі Божій, і нарешті настав довгоочікуваний день – 26 травня. В цей день нагода для святкування була подвійною. В Польщі був день Матері, до святкуючих мам долучились діти нашої школи, оскільки на цей день було заплановане закінчення навчального року.

Цього дня сповнені радості були всі: вчителі, батьки, учні, але найбільше ті, для котрих це було останнє закінчення шкільного року в стінах цієї школи – випускники. Цей день і його святкування розпочалося від урочистого входу випускників – звісно, в ритмі полонезу.

В головній частині свята відбувся святковий концерт за  участю шкільної молоді. Учні молодших класів підготували для зібраних в залі пісні, вірші, а також жартівливі сценки. Їх виступом захоплювались не тільки учні та вчителі, а й батьки та гості, присутні на цій події. Наприкінці були нагороджені діти, що брали участь у різноманітних конкурсах протягом року.

Проте кульмінацією цього дня було вручення свідоцтв випускникам. На багатьох обличчях можна було побачити, окрім радості, сльози, невпевненість і легкий страх того, що принесе їм майбутнє. Зворушливий момент доповнила пісня Барка – улюблена пісня Великого поляка Папи Івана Павла ІІ. Після витирання останніх сліз радості діти вибігли зі школи назустріч довгоочікуваним канікулам.