Національне Читання 2020

Національне читання в нашій школі – це завжди унікальна подія, яка особливим чином пов’язує нас із усією Польщею та польською діаспорою. Відбувається воно в незвичній атмосфері (другий рік просто неба). Це можливість ознайомити молодь з перлинами польської літератури, яка формує їхній художній смак, розвиває акторські та декламаторські здібності та надає їм впевненості у власних силах. Цього року читанню передувала фотосесія в околицях Яворова, адже краєвиди нашого міста нагадують декорації драми Юліуша Словацького, а старші учні охоче грали героїв Баладини. Особлива подяка нашим випускникам попередніх років Sofia Telehei та Оресту Яремкові, які взяли активну участь у заході. Також ми хотіли б подякувати директорці Етнографічного музею “Яворівщина” Mar’yana Havryljuk-Hasydzhak, студії ЛИСИЦЯproduction, Євген Графінський, Катя Графінська та всім, хто допомагав та брав участь у проекті.