Квест 2019

Пізнати місто зсередини, буквально доторкнутися до його історії, відшукати всім відомі і давно забуті будівлі та поспілкуватися з місцевими мешканцями мали змогу учні польської суботньої школи під час квесту вулицями Яворова! Учні 4-х класів були поділені на 3 команди: дві, які складалися з «неяворівців» (доїжджаючих до школи мешканців Яворівського району) і бігали по місту, і одна з яворівців, які виконували завдання віртуально, в межах школи.

Згідно мапи діти пересувалися містом, по старих фото початку ХХ ст знаходили будівлі, шукали заздалегідь заховані підказки, розв’язували кросворд та розгадували кодове слово! Тож, гра пройшла весело, азартно та цікаво, а головне дружньо. Маємо надію, що такий досвід буде корисним юним дослідникам та залишиться у спогадах зі шкільних років.